Eva Zetterwall

433542

EVA ZETTERWALL (född 1941): "Ögonvittnet", signerad och numrerad 8/25, grafiskt blad, ca 99x77 cm

Rum 9

Eva Zetterwall
Budhistorik (7 bud)
3012276
3011792
600
3006666
500
3004754
450
3004753

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.