Madeleine Pyk etsning

433541

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad Madeleine, etsning, ca 30x18 cm

Fack 43

Madeleine Pyk etsning
Budhistorik (8 bud)
3012061
600
3012042
550
3010446
500
3012041
500
3010446
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.