Bernt Carlsson oljemålning

433537

BERNT CARLSSON (samtida): Komposition, olja på duk, ca 134x108 cm

Oramad, tryckskador, kantskadad duk

Rum 9

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3015641
3 800
3015640
3 600
3015624
3 400
3015106
3 200
3015623

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.