Wilhelm Henning

433531

WILHELM HENNING (1899-1955): Göteborgsmotiv, signerad W Henning, olja på pannå, 21x14,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Wilhelm Henning

Budhistorik (3 bud)

3018814
3016220
3006716

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.