Sigge Jernmark oljemålning

433530

SIGGE JERNMARK (1887-1982): Porträtt av arkitekt Gotthard Ålander, signerad samt daterad 1917, 47x35 cm

Duk något bubblig

Sigge Jernmark oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3017908
1 300
3014240
3017907
3014240
850
3012541

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.