Mats Pehrson blandteknik/collage

433529

MATS PEHRSON (född 1958): "Warrior", ā tergo monogramsignerad och daterad MP -97, blandteknik/collage, ca 71x56 cm

Fack 33

Budhistorik (2 bud)

3010276
3001611

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.