Annika von Hausswolff färglitografi

433528

ANNIKA VON HAUSSWOLFF (född 1967): "Male hysteria", signerad, daterad och numrerad AvH -02, 143/150 färglitografi, 37x28 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

Rum 21

Budhistorik (7 bud)
3006651
4 200
3006007
2 600
3004614
2 400
3002716
3002679

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.