Yoko Ono objekt

433527

YOKO ONO (Japan, född 1933): "Acorn", signerad och daterad Love Yoko 2014, bok i kasett, 3, 16,5x13,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 14

Yoko Ono objekt

Budhistorik (9 bud)
3011914
2 600
3004671
2 400
3011912
3004671
1 900
3004421
1 800

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer