Yoko Ono objekt

433527

YOKO ONO (Japan, född 1933): "Acorn", signerad och daterad Love Yoko 2014, bok i kasett, 3, 16,5x13,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 14

Yoko Ono objekt

Budhistorik (9 bud)
3011914
2 600
3004671
2 400
3011912
3004671
1 900
3004421
1 800

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.