Wilhelm Henning

433526

WILHELM HENNING (1899-1955): Göteborgsmotiv, signerad W Henning, olja på pannå, 20,5x14,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Wilhelm Henning

Budhistorik (10 bud)
3021768
950
3021239
900
3021239
3021140
750
3021140
550

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.