Ragnar Swahn oljemålning

433523

RAGNAR SWAHN (1881-1964): Bränningar, signerad R Swahn Marstrand, olja på duk, 106x167 cm

Dukskador, lagningar

Rum 9

Ragnar Swahn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3012506
600
3011209
550
3012505
500
3011209
450
3010754

Slutpris SEK:
600
54 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.