Corneille litografi

433522

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille ´77, färglitografi, 43/50, ca 32x49 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Corneille litografi
Budhistorik (11 bud)
3027006
750
3026945
700
3026929
650
3025154
600
3026928
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.