Anders Loman oljemålning

433521

ANDERS LOMAN (1879-1953): Skogsparti, signerad och daterad And. Loman 1912, olja på duk, 94x134 cm

Anders Loman oljemålning

Budhistorik

2017-01-16 kl 12:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.