Jordi Arkö Röde Orm

433516

JORDI ARKÖ (född 1951), Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Rum 7, Hylla 6

Jordi Arkö Röde Orm

Budhistorik (10 bud)
3011824
3010452
3004081
3003106
3002962
750

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.