Björn Krestensen litografi

433515

BJRÖN KRESTENSEN (född 1951): ''Tidsavlagringar'', signerad, numrerad 53/54, litografi, 176x61 cm

Rum 9

Björn Krestensen litografi
Budhistorik (5 bud)
3004427
3002458
600
3002457
550
3001582
500
3001408

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.