Tomaz Holuj oljemålning

433514

HOLUJ, Tomasz (född 1947): "Svaller", signerad Holuj, olja på duk, 174x44 cm
UTSTÄLLD: Galleri Björkwall

Rum 9

Tomaz Holuj oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3012579
3012562
1 900
3012542
1 800
3012523
1 700
3012516
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.