Harry Wichmann oljemålning

433513

HARRY WICHMANN, (1916-1993): Spanskt motiv, signerad och daterad Wichman -57, olja på duk, ca 92x65 cm

Fack 45

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3002595
3002591
3002590

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.