Cecilia Sikström - Mae West

433511

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Mae West", signerad och daterad Cecilia Sikström 2006, gouache på papper, 61,5x44 cm.

Konst, Teckningar

Rum 1

Cecilia Sikström - Mae West

Budhistorik (10 bud)
3008385
8 000
3008384
7 800
3008382
7 600
3008381
7 400
3008380
7 200

Slutpris SEK:
8 000
726 EUR, 780 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.