Cecilia Sikström - Mae West

433511

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Mae West", signerad och daterad Cecilia Sikström 2006, gouache på papper, 61,5x44 cm.

Konst, Teckningar

Rum 1

Cecilia Sikström - Mae West

Budhistorik (10 bud)
3008385
8 000
3008384
7 800
3008382
7 600
3008381
7 400
3008380
7 200

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer