Ståle Blaesterdalen träsnitt

433509

STÅLE BLAESTERDALEN, (Norge född 1951): Figurkomposition, signerad och daterad Ståle Blaesterdalen 96, träsnitt, ca 62x91 cm

Rum 9

Ståle Blaesterdalen träsnitt
Budhistorik

2017-01-16 kl 17:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.