Bo Hylander - Komposition

433499

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2004, olja på duk, ca 116x90 cm
PROEVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Simris

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 9

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (55 bud)
3012853
7 400
3012850
7 200
3012832
7 000
3012845
6 800
3012832
6 600

Slutpris SEK:
7 400
672 EUR, 722 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.