Bo Hylander - Komposition

433496

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2006, olja på duk, ca 116x90 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Rum 9

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (34 bud)
3012388
5 200
3012380
5 000
3012362
4 800
3012359
4 600
3012354
4 400

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer