Bo Hylander - Komposition

433496

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2006, olja på duk, ca 116x90 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Rum 9

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (34 bud)
3012388
5 200
3012380
5 000
3012362
4 800
3012359
4 600
3012354
4 400

Slutpris SEK:
5 200
472 EUR, 507 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.