Jan Christian Poortenaar stilleben

433494

JAN CHRISTIAN POORTENAAR (Holland, 1886-1958): Stilleben med fiol, fågel och fat, signerad J C Poortenaar, olja på duk, ca 100x76 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

3010974
500
3003670

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.