Gerhard Larsson oljemålning

433493

GERHARD LARSSON (1910-1990), Fiskeläge, signerad och daterad 1947, olja på duk, 69x54 cm

Fack 12

Gerhard Larsson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3010576
1 900
3011540
1 800
3010576
1 700
3010875
1 600
3010576

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.