Carl Kjellin oljemålning

433492

CARL KJELLIN (1862-1939): Interiör med män, signerad Carl Kjellin, olja på duk, 77x105 cm

Konst, Äldre måleri

Carl Kjellin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3010485
3 600
3010482
3010480
2 600
3010477
3010473

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.