Marino Marini litografi

433483

MARINO MARINI (1901-1980): "Personnaged du Scare du Printemps", signerad Marino, VI/X, färglitografi, ca 49x39 cm

Marino Marini litografi

Budhistorik (17 bud)
3011645
4 800
3011644
3002950
3 400
3002798
3 200
3002010

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.