Arne Nilsson olja

433482

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 116x116 cm

Märke efter spännram

Rum 2

Arne Nilsson olja

Budhistorik (16 bud)
3015092
3 200
3015084
3015074
2 800
3015012
2 600
3015011
2 400

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.