Lennart Rodhe färglitografi

433481

LENNART RODHE (1916-2005): "Nackspegel" signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 24/40, färglitografi, ca 24x22 cm

Fack 45

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3015070
3014325
750
3015069
700
3014325
650
3015066
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.