Lennart Rodhe färglitografi

433481

LENNART RODHE (1916-2005): "Nackspegel" signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 24/40, färglitografi, ca 24x22 cm

Fack 45

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3015070
3014325
750
3015069
700
3014325
650
3015066
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer