Stig Claesson färglitografi

433480

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Stockholm, signerad, 106/150, färglitografi, ca 45x56 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 45

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3013958
3013929
3012528
950
3013928
900
3012528
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.