Stig Claesson färglitografi

433477

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -80, färglitografi 142/150, ca 44x55 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 43

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3011971
900
3011749
850
3008370
3007137
750
3008369
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.