Fritiof Schüldt

433476

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Interiör med bord och figur, signerad och daterad Schüldt -68, olja på duk, 130x85 cm

Rum 2

Fritiof Schüldt

Budhistorik (13 bud)
3004838
4 600
3012298
4 600
3004838
4 400
3010583
4 200
3004838

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer