Fritiof Schüldt

433476

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Interiör med bord och figur, signerad och daterad Schüldt -68, olja på duk, 130x85 cm

Rum 2

Fritiof Schüldt

Budhistorik (13 bud)
3004838
4 600
3012298
4 600
3004838
4 400
3010583
4 200
3004838

Slutpris SEK:
4 600
418 EUR, 449 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.