Fritiof Schüldt oljemålning

433473

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Uppställning av flaskor vid fönster, signerad och daterad -73, olja på duk 92x72 cm

Fack 35

Fritiof Schüldt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3011944
650
3006678
600

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.