Arne Nilsson olja

433471

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 80x115 cm.

Fack 36

Arne Nilsson olja

Budhistorik (1 bud)

3012546
2017-01-16 19:38:10

2017-01-16 kl 19:45
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.