Olle Nyman litografi

433470

OLLE NYMAN (1909-1999): Man med basfiol, signerad, färglitografi, numrerad 131/200, 78x52 cm.

Fack 35

Olle Nyman litografi
Budhistorik (3 bud)

3011655
3009939
3008711

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.