Josep Baques

433469

JOSEP BAQUES (född 1931): Kvinnor med frukt, signerad, färglitografi, numrerad 28/250, 72x50 cm.

Fack 35

Josep Baques
Budhistorik (16 bud)
3012662
3012666
1 900
3012662
1 800
3012651
1 700
3012658
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.