Olle Nyman litografi

433468

OLLE NYMAN (1909-1999): "Kaktus", signerad, färglitografi 252/400, 68x51 cm

Passpartout vågig och missfärgad

Olle Nyman litografi
Budhistorik (5 bud)
3010667
500
3009984
450
3009953
3009937
3008295

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.