Stig Claesson färglitografi

433467

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Båtar i Stockholm, signerad, HC, färglitografi, 70x100 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 36

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (24 bud)
3010252
5 200
3010250
5 000
3010251
5 000
3010250
4 400
3010196
4 200

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.