Georg Jensen halsband hänge silver och emalj

433465

GEORG JENSEN, halsband, hänge, silver, emalj, hjärtformat hänge, modell nr. 44, hängets höjd ca 38,5 mm, halsband "Daisy", förgyllt silver, hängets höjd ca 50 mm, kedjans längd ca 62 cm, totalvikt ca 36,9 g

Bruksslitage, repor, emaljskada på halsband

Guld/Smycken, Övriga smycken, Design

Monter 20

Budhistorik (7 bud)
3014979
600
3014977
550
3014932
500
3014930
450
3013255

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.