Claude Gaveau

433464

CLAUDE GAVEAU (1940): Blomsterstilleben, signerad och numrerad 79/125, 72x55 cm.

Fack 35

Claude Gaveau
Budhistorik (3 bud)

3010633
3009954
3000496

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.