Modelltåg skala 2

433463

MODELLTÅG, spår 0, Lok Pennsylvania Railroad 5495, 1927, med tender, bemålad plåt, rörliga detaljer, 1900-talets mitt/andra hälft, längd ca 58 cm, på målad träsockel med mässingsräls, längd ca 62 cm

Bruksslitage, lösa och saknade delar, tendern saknar hjul

Leksaker

Monter 5

Modelltåg skala 2

Budhistorik (6 bud)
3018908
550
3017633
500
3012571
450
3008729
3007394

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.