Maurice Esteve Brandevin

433461

MAURICE ESTEVE, (1904-2001): "Brandevin", signerad, färglitografi EA, HC. 60x45 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup no 31

Fack 36

Maurice Esteve Brandevin
Budhistorik (19 bud)
3010902
11 000
3010922
10 500
3010902
9 200
3010901
9 000
3006662
8 800

Slutpris SEK:
11 000
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer