Maurice Esteve Brandevin

433461

MAURICE ESTEVE, (1904-2001): "Brandevin", signerad, färglitografi EA, HC. 60x45 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup no 31

Fack 36

Maurice Esteve Brandevin
Budhistorik (19 bud)
3010902
11 000
3010922
10 500
3010902
9 200
3010901
9 000
3006662
8 800

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.