Maj Bring oljemålning

433459

MAJ BRING (1880-1971): Kamelryttare, signerad och daterad Maj Bring 60, olja på duk, ca 46,x55 cm

Maj Bring oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3010978
3 400
3010960
3 200
3008871
3010956
2 800
3008871
2 600

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.