Flora Danica smycken 3 dlr förgyllt silver

433458

FLORA DANICA, smycken, 3 dlr, förgyllt silver, ur kollektionen "Dild", bestående av: hänge, ring, örhängen, 1 par, vikt ca 29,8 g

Bruksslitage

Guld/Smycken, Övriga smycken

Budhistorik (1 bud)

3003470
2017-01-10 18:15:04

2017-01-17 kl 20:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.