Stig Claesson färglitografi

433454

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -80, färglitografi, 11/375, 42x58 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 43

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3010967
3010644
3010964
950
3010644
900
3010438
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.