Per-Inge Isheden oljemålning

433451

PER-INGE ISHEDEN (född 1937): Oscarsteatern, Stockholm, signerad, olja på duk, 63x45 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 36

Per-Inge Isheden oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3010620
7 400
3010318
7 200
3010617
7 000
3010318
6 800
3010616
6 600

Slutpris SEK:
7 400
747 EUR, 887 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.