Ernfried Wahlqvist oljemålning

433450

ERNFIRED WAHLQVIST (1814-1895): Landskap med väg, monogramsignerad och daterad E. W 1880, olja på duk, 65x99 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

3009445
4 600
3008117
3003473
3000523

Slutpris SEK:
4 600
418 EUR, 449 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.