Reinhold Ljunggren färglitografi

433449

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, 194/360, färglitografi, ca 48x38 cm

Något gulnad

Fack 34

Budhistorik (7 bud)
3011172
550
3011169
500
3011164
450
3011168
450
3011164

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.