Arne Nilsson blandteknik

433447

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad, akvarell, ca 45x36 cm

Fack 44

Arne Nilsson blandteknik

Budhistorik (2 bud)

3016074
3013214

Slutpris SEK:
32 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.