Maurice Esteve

433446

MAURICE ESTEVE (1904-2001): "Amanda" färglitografi, signerad och numrerad EA, ca 46 x 59 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup 30

Lite gulnad, ej examinerad ur ram

Fack 44

Maurice Esteve
Budhistorik (23 bud)
3011080
13 500
3011078
13 000
3009294
12 500
3011077
12 000
3009294
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 319 EUR, 1 543 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.