Arne Nilsson akvarell

433444

ARNE NILSSON (född 1925): Kubistisk komposition, signerad, akvarell, ca 32x39 cm

Fack 43

Arne Nilsson akvarell

Budhistorik (1 bud)

3006901
2017-01-13 09:00:20

2017-01-16 kl 17:50
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.