Arne Nilsson akvarell

433442

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, akvarell, signerad, 35x44 cm

Fack 37

Arne Nilsson akvarell

Budhistorik

2017-01-17 kl 12:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.