Tomteservis

433440

GLÖGGSERVIS, kanna, 11 muggar, delvis handmålad juldekor, omkring 1900-talets mitt, kannans höjd 18 cm

Smärre slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 14

Tomteservis

Budhistorik (2 bud)

3011705
3010032

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.